Služby

Prodej stávající nemovitosti

Kompletně zajistíme prodej či pronájem vaší nemovitosti s využitím nejmodernějších technologií a nejširší inzerci. Díky našemu celorepublikovému pokrytí a více než 600 průvodcům nemovitostmi garantujeme rychlý a výhodný prodej či pronájem.

Financování
-

Díky našim poradcům Hypocenter Modré pyramidy a Bidli poradenství pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova, pokud se rozhodnete nejen prodávat, ale i kupovat novou nemovitost. Doporučujeme vše řešit v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Energie
-

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Design a interiéry
-

Náš tým designérů vám pomůže splnit všechny vaše představy o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit jen dětský pokoj, kuchyni či celý byt či dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Investice
-

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Stěhování
-

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků? Rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Kde můžete žít

Jsme tu pro vás

© Copyright Bidli v Dýšině2022

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: